Porada prawna ONLINE
Porada prawna ONLINE

Tłumacz języka ormiańskiego oferuje szerokie spektrum działania w zależności od potrzeb klienta. Oferujemy tłumaczenia z języka ormiańskiego na polski, oraz działamy jako profesjonalny tłumacz polsko-ormiański. Zajmujemy się przekładem różnej długości tekstów, a także dla wszystkich zainteresowanych świadczymy tłumaczenia ustne.

Wykonujemy tłumaczenia z języka ormiańskiego o charakterze ogólnym i prawnym. Naszą specjalizacją są wszelkiego rodzaju tłumaczenia dokumentów i umów. Od wielu lat działamy także jako tłumacz przysięgły języka ormiańskiego.

Cena pracy tłumacza polsko ormiańskiego uzależniona jest od rodzaju tekstu oraz jego długości. Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy z klientem wstępną analizę i przedstawiamy koszt zamówionego zlecenia. Należy pamiętać, iż tłumaczenie przysięgłe języka ormiańskiego wiązać się będzie z wyższą opłatą, niż przekład niespecjalistycznego tekstu.

Kancelaria Mitra świadczy usługi tłumacza polsko-ormiańskiego w zakresie:

  • tłumaczenia tekstów i umów prawniczych
  • tłumaczenia wszelkiego rodzaju umów handlowych i ekonomicznych
  • tłumaczenia treści naukowych
  • tłumaczenia tekstów specjalistycznych i dokumentacji z różnych dziedzin
  • przygotowania umów i dokumentów w języku ormiańskim

Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie i służymy pomocą jako tłumacz języka ormiańskiego dla wszystkich zainteresowanych.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu kontakt@kancelariamitra.pl

Top