Porada prawna ONLINE
Porada prawna ONLINEUmów spotkanie

Arman Badalyan

Radca Prawny współzałożyciel Kancelarii Radców Prawnych. Przez lata zdobywał umiejętności i wiedzę praktyczną, które teraz wykorzystuje w pracy dla naszych klientów.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym, w tym prawie spółek oraz w prawie cywilnym. W 2018 roku ukończył na Uniwersytecie Warszawskim studia podyplomowe z zakres ochrony własności intelektualnej. Dzięki swoim specjalizacjom jest w stanie zaoferować naszym klientom wsparcie w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw prawnych.

Posługuje się językiem polskim, angielskim, ormiańskim i rosyjskim.

W pracy kładzie nacisk na  dokładność, punktualność i rzetelność. Zawsze stawia potrzeby klienta na pierwszym miejscu, dostosowując swoje podejście i strategię pracy do indywidualnych wymagań i celów.

Arman Badalyan to nie tylko doświadczony prawnik, ale także osoba z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi. Potrafi słuchać i zrozumieć klienta, a także wyjaśnić skomplikowane kwestie prawne w sposób jasny i zrozumiały.

Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione dla całego zespołu, a także dla naszych klientów.

W wolnej chwili spędza czas z rodziną i rozwija swoje zainteresowania poznając kultury innych krajów. Miłośnik motoryzacji i nowych technologii.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu: kontakt@kancelariamitra.pl

Zaufali nam

Klienci naszej Kancelarii

Umów spotkanie

Umów spotkanie

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski w Przemyślu, ul. Lwowska 52/200.

Top