Porada prawna ONLINE
Porada prawna ONLINEUmów spotkanie

Maciej Trojanowski

Radca Prawny współzałożyciel Kancelarii Radców Prawnych Mitra. Dzięki doświadczeniu zdobytemu za granicą w jednostkach konsularnych, w tym w pracy na terytorium Ukrainy, dobrze poznał środowisko ukraińskie oraz zyskał łatwość w komunikacji z podmiotami zagranicznymi. Te cechy, oraz gruntowne przygotowanie do wykonywania zawodu, potwierdzone jednym z najlepszych w Polsce wyników z egzaminu zawodowego dają gwarancje starannego i profesjonalnego prowadzenia powierzonych spraw.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, karnym w tym karnym-skarbowym. W 2019 roku ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Prowadził liczne wykłady i zajęcia praktyczne poświęcone tematyce prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty zagraniczne. Dzięki swoim specjalizacjom jest w stanie zaoferować naszym klientom wsparcie w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw prawnych.

Posługuje się językiem polskim ukraińskim i angielskim.

W pracy kładzie nacisk na wysłuchanie klienta i dobranie dla niego rozwiązania „uszytego na miarę” – będącego rezultatem potrzeb klienta i możliwych do zastosowania rozwiązań prawnych. Dostosowuje swoje podejście i strategię pracy do indywidualnych wymagań i celów.

Maciej Trojanowski to nie tylko doświadczony prawnik, ale także osoba z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi. Łatwo nawiązuje kontakt i potrafi słuchać, a także wyjaśnić w zrozumiałym dla klienta języku, skomplikowane kwestie prawne.

Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione dla całego zespołu, i dobrze go dopełniają.

W wolnej chwili spędza czas z bliskimi, podróżuje i uczy się nowych kultur. Miłośnik filologii słowiańskiej i numizmatyki.

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu: kontakt@kancelariamitra.pl

Zaufali nam

Klienci naszej Kancelarii

Umów spotkanie

Umów spotkanie

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski w Przemyślu, ul. Lwowska 52/200.

Top