Юридичні консультації ONLINE
Юридичні консультації ONLINEПризначати зустріч

Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski oferuje kompleksową pomoc prawną dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Usługi świadczone są dla klientów biznesowych jak również klientów. Radca prawny/adwokat do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, dokładnie analizuje problem i na tej podstawie przygotowuje najlepsze rozwiązanie chroniące interes prawny klienta. W zależności od sytuacji prawnik może zająć się sprawą kompleksowo albo pomóc tylko na poszczególnych etapach.

Kancelaria od początku istnienia zajmuje się wyłącznie kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz doradztwem dla klientów prywatnych. Naszym celem jest świadczenie usług prawnych na jak najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasza współpraca przyczyniała się do stałego rozwoju przedsiębiorstw naszych Klientów. Zawsze szukamy najlepszej, i jeśli to możliwe, najprostszej drogi do rozwiązania problemu.

 

Oferujemy pomoc prawną w zakresie:

udzielania pisemnych porad i ustnych w zakresie specjalizacji,

sporządzania opinii prawnych,

opracowywania projektów umów, porozumień, ugód, uchwał, regulaminów i zarządzeń,

zastępowania i reprezentacji klienta w negocjacjach,

reprezentowania klienta na podstawie udzielonego pełnomocnictwa w postępowaniach przed sądami, urzędami i innymi organami,

wnoszenia pozwów, podań, wniosków, środków odwoławczych, skarg i innych pism.

 

Zapraszamy do współpracy

 

Zespół Kancelaria Mitra

Є питання? Хочете домовитися про зустріч? Не соромтеся звертатися до нас: kontakt@kancelariamitra.pl

Вони нам довіряли

Клієнти нашої юридичної компанії

Призначати зустріч

Призначати зустріч

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski w Przemyślu, ul. Lwowska 52/200.

Top