Юридичні консультації ONLINE
Юридичні консультації ONLINEПризначати зустріч
Porady prawne ONLINE

Заповнення форми

Wystarczy wypełnić poniższy formularz porady prawnej online i wymienić wszystkie pytania, na które mamy odpowiedzieć. Warto opisać jak najdokładniej swój problem by nasz radca prawny lub adwokat online poznał wszystkie szczegóły zlecenia.

Nie martw się, jeśli nie znasz profesjonalnego nazewnictwa albo nie wiesz, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Wystarczy po prostu opisać własnymi słowami swój problem a my zajmiemy się resztą!

Dołączenie dokumentów

Jeśli posiadasz jakiekolwiek dokumenty związane ze sprawą, to możesz je dołączyć do wypełnionego formularza. Oczywiście nie jest to niezbędne w każdym przypadku- czasami wystarczy nam jedynie zadać pytania i opisać problem. Nasz radca prawny / adwokat online w razie potrzeby poprosi o dosłanie niezbędnych dokumentów na dalszym etapie udzielanie pomocy prawnej przez internet.

Możliwość pozostania anonimowym

Świadczone przez nas profesjonalne porady prawne online, możesz uzyskać, także pozostając całkowicie anonimowym. W takim przypadku wystarczy, iż zakryjesz na zeskanowanym dokumencie wszelkie dane personalne.

Otrzymanie porady prawnej

Nasz radca prawny lub adwokat przez internet zapozna się wnikliwie z przesłanym zapytaniem. W odpowiedzi zaproponuje kwotę wynagrodzenia za poradę prawną online bądź sporządzenie pisma procesowego. Radca prawny lub adwokat online udzieli pomocy po zaksięgowaniu określonej sumy na koncie naszej kancelarii.

Zrozumiały język

Porada prawna przez internet będzie napisana tak, by wszystko było w niej dla Ciebie całkowicie zrozumiałe. Nie zobaczysz w niej branżowych wyrażeń, których znaczenia nie znasz. Nasza kancelaria online prześle Ci odpowiedź, która wyjaśni wszelkie niejasności i pozwoli zrozumieć problem!

Онлайн форма юридичної консультації

Administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski w Przemyślu, ul. Lwowska 52/200. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Додаткові насадки

Ви можете додати до 6 файлів

Додати файли

Є питання? Хочете домовитися про зустріч? Не соромтеся звертатися до нас: kontakt@kancelariamitra.pl

Нам довіряють

Клієнти нашої юридичної компанії

Призначати зустріч

Призначати зустріч

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski w Przemyślu, ul. Lwowska 52/200.

Top