Porada prawna ONLINE
Porada prawna ONLINEUmów spotkanie

Kancelaria Mitra świadczy profesjonalną pomoc prawną dla cudzoziemców. Każdy prawnik do spraw cudzoziemców w naszej kancelarii prowadzi sprawy po polsku, ale także w kilku innych językach. Zdajemy sobie sprawę, iż obcokrajowcy przebywający na terenie naszego kraju często wolą, by zwracać się do nich w ich ojczystym języku. Pozwala to na lepszą komunikację między radcą prawnym/adwokatem do spraw cudzoziemców, a klientem oraz usprawnia cały proces obsługi doradztwa prawnego.

Kancelaria Mitra to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych prawników dla cudzoziemców. Świadczymy szeroką gamę usług związanych z profesjonalną obsługą prawną cudzoziemców z praktycznie wszystkich krajów. Wspieramy naszych klientów w całym procesie zakładania działalności gospodarczej i kierujemy wszelkimi formalnościami podczas kupna nieruchomości. Oferujemy także obsługę prawną cudzoziemców, którzy pragną wejść w związek małżeński z osobą posiadającą polskie obywatelstwo. Jest to oczywiście jedynie kilka przykładów naszej działalności. Nasz radca prawny/adwokat dla cudzoziemców pomoże obcokrajowcom w praktycznie wszystkich zagadnieniach związanych z prawem.

Obywatelstwo polskie

Pomagamy w uzyskaniu polskiego obywatelstwa obcokrajowcom, którzy spełniają ku temu wszelkie wymagania. Dzięki współpracy z naszą kancelarią cała procedura staje się dla klienta bezproblemowa, co pozwala na uniknięcie niepotrzebnego stresu. Pozwala to także zaoszczędzić czas, gdyż radca prawny/adwokat działa w imieniu obcokrajowca i załatwia za niego wszelkie formalności. Pomagamy również w uzyskaniu obywatelstwa polskiego w skomplikowanych i niejasnych sytuacjach, wymagających znajomości zaawansowanej wiedzy prawnej.

Pobyt czasowy

Oferujemy pomoc prawną w zakresie uzyskania pobytu czasowego - prawnik z naszej kancelarii przygotuje wszelkie niezbędne dokumenty i dopilnuje terminów i formalności. Nasza kancelaria i współpracujący z nią prawnicy starają się zawsze zminimalizować czasowo cały proces, dzięki czemu często udaje się nam przyspieszyć uzyskanie pobytu czasowego. Wiemy, jak jest to ważne, zwłaszcza w przypadku uzyskania karty pobytu czasowego w celu wykonywania działalności gospodarczej bądź kształcenia się na uczelni wyższej. Pomagamy także osobom, które posiadają już obywatelstwo Polskie i chcą uzyskać pozwolenie dla rodziny, która go nie posiada.

Pobyt stały

Każdy obcokrajowiec zainteresowany posiadaniem karty pobytu stałego dzięki naszym prawnikom uzyska profesjonalną pomoc. Pomożemy w uzyskaniu pobytu stałego, który będzie stanowił potwierdzenie, iż dany cudzoziemiec może swobodnie przebywać w Polsce i przekraczać granice kraju. Karta pobytu stałego jest ważna przez 10 lat. Po upłynięciu tego okresu należy starać się o pozwolenie ponownie. Nasi prawnicy oferują pomoc zarówno cudzoziemcom, którzy starają się po raz pierwszy, jak i tym, którzy chcę kartę pobytu stałego odnowić.

Kompleksowa obsługa cudzoziemców

Reprezentujemy cudzoziemców w sądach i przed organami administracji państwowej. Służymy pomocą wszystkim ofiarom handlu ludźmi, którzy przebywają na terenie Polski oraz wspieramy obcokrajowców w uzyskaniu wszelkiego rodzaju zezwoleń, koncesji, licencji i niezbędnych dokumentacji, a także w zakresie sporządzania umów, reprezentacji w sporach sądowych oraz prowadzenie mediacji przedsądowych i negocjacji biznesowych.

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią!

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu: kontakt@kancelariamitra.pl

Zaufali nam

Klienci naszej Kancelarii

Umów spotkanie

Umów spotkanie

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski w Przemyślu, ul. Lwowska 52/200.

Top