Porada prawna ONLINE
Porada prawna ONLINEUmów spotkanie
1 (13).jpg

Zaczynamy

23 Lipiec 2019Administrator, ,

Znajdziesz na tej stronie ofertę usług prawnych skierowanych do osób prywatnych, przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. 

Ja nazywam się Arman Badalyan i jestem radcą prawnych, założycielem Kancelarii Mitra. Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem Davida. Pochodzę z Armenii. Od ponad 25 lat mieszkam w Polsce. 

Z racji miejsca zamieszkania związany jestem z Przemyślem. Swoje usługi świadczę jednak na terenie całego kraju. 

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie starając się wypracować z klientem najlepszą formę współpracy w celu ochrony jego praw i interesów. 

W wolnej chwili zamierzam uzupełniać moją stronę o artykuły, który w sposób prosty i zrozumiały wytłumaczą osobom, które nie są prawnikami typowe problemy prawne i odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania. 

Jestem pewien, że będziesz zaglądać tu częściej. Do zobaczenia!

Arman Badalyan - radca prawny

Kancelaria Mitra

Masz pytania? Chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu: kontakt@kancelariamitra.pl

Zaufali nam

Klienci naszej Kancelarii

Umów spotkanie

Umów spotkanie

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony Kancelaria Radców Prawnych Mitra Badalyan i Trojanowski w Przemyślu, ul. Lwowska 52/200.

Top